Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další info o Krvavé Mary

 Řekni "Bloody Mary!" třináctkrát před zrcadlem se zapálenou svíčkou, ale aby jinak okolo byla tma. Tím vyvoláš jejího pomstychtivého ducha.

 
Jdi do místnosti se zrcadlem a zhasni všechna světla. Koupelny se pro tohle zdají být perfektní, protože skoro každá má zrcadlo a v noci je tam obvykle tma, když jsou zhaslé světla a zavřené dveře. Zapal svíčku, podívej se do zrcadla, začni odříkávat "Bloody Mary". Musíš to pochopitelně udělat 13x. Pak byste měli vidět Krvavou Mary za vaším levým ramenem.
 
Dejte si ale pozor, údajně:
1) Zabíjí člověka, který ji vyvolal,
2) vyškrabává oči,
3) dohání lidi k šílenství
4) vtahuje lidi do zrcadla spolu s ní.
 
Tohle je stará legenda, už je tu stovky let. Folkloristka Janet Langlois tuhle legendu zveřejnila v roce 1978. Tehdy taky legenda oběhla celou USA a oblíbené noční rituály si oblíbili dívky i kluci. Nikdo nezná opravdový počátek legendy o Krvavé Mary. Je známá snad jako kdokoliv - od čarodějnice, která zabíjela kvůli kouzelnickým praktikám, až po současnou ženu, která umřela při autonehodě. To záleží na tom, ve které části země (USA) žijete. Znovu populární se stala díky filmu "Urban Legends" ("Městské legendy") z roku 1999.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dejte si pozor

(vítek, 18. 1. 2014 21:24)

dejte si pozor protože taková věc přivolává zlé energie- duchy nevěřim na duchy ale na paranormalní aktivity

husty

(dominika, 9. 12. 2013 13:16)

neverim nani ale je to drsni skousela sem to opul noci ale nejdeto hnus

wweerčřř

(Veronika, 5. 12. 2013 12:16)

jste debilní neni to pravda

BHBASCHVBDSGHDVBG

(DANIELA, 20. 11. 2013 15:50)

JA SEM BYLA DOMA A TY SI ME STRAŽILA A JA SEM SE KOUKLA DO ZRDCADLA A TY SI TAM NĚLA ŠEDIVY VLASY KDYŠ BABIČKA ANI DĚDEČEK NEBYLY DOMA A TET ME KOUŠEŠ DO ZAD SI ASI OPRAVDYCKA KDYŠ VŽYCHNI TI PIŠOU ŽE SI OPRAVDYCKA AHOJ NEJ SE DOBŘE V PEKLE

cbb

(peri, 5. 10. 2013 22:26)

To je strašne verťe mi keby sa vam to stalo tak bi ste us davno zabiti ja som kukala video a to bolo strašne mojej kamaratke gabike a bolo to strašne račej to neskušajte lebo umriete a este ktomu vas zabie nerobte to račej

Blady mery

(Vravdivá hystorka, 14. 9. 2013 12:25)

Byli jsme s kámošema u nás a rodiče nebyly doma.Byli jsme na počítači a najednou na jedné nejmenované stránce vyskočila reklama:Přivolejte si Krvavou mery.Tak sme si řekli že to skusime.Podívaly sme se natu stranku a na návod.Vzali sme sirky a svíčku a šli sme do koupelny.Stouply sme si pred zrcadlo na umyvadlo sme položily zapalenou svíčku(kamarád tam byl sám,a že pak ze kdystak za 10minut tam mame jit.)Uběhlo deset minut a my tam sly,našli jsme ho na zemi pod umyvadlem s rozřízlím rtem a hlubokýma škrábancema na zádech,hnedka sme volali sanytku a asi po 15ti minutach prijela.V nemocnici nám řekli že neni mrtví,jen je v komatu.Po 4dnech umrel.A nejdivnejsi na tom bylo,ze kazdych 24hodin se udelala 1 cára u zrcadla.Po tech ctyrech dnech to prestalo,nevim jestly to stim ma spojitost,ale myslim si ze ano,jestly ma nekdo podobny zazitek napiste mi prosim na guadcorove@seznam.cz.

Re: Blady mery

(Nikita, 18. 9. 2013 19:11)

Ahoj , nám se to s kamoškou sice nestalo ale jednou sem skoušela vyvolat krvavou marry před zrcadlem odpoledne a vydela sem jak mi silha jedno oko :D newim ale ..... já zase slyšela přibeh že na sobe byla tak hodne zavysla že každy den sedela u zrcadla a cesala se když ji nekdo ten hřeben vzal nebo to zrcadlo vyškrabala mu oči a jak umřela tak ji lide v tom zrcadlu schvalne vyvolavaly a ona se od te doby vtom zrcadlu obevuje nartvana a zabyji lidi proto že je nesnáši ...*

Re: Blady mery

(šarka, 4. 10. 2013 10:39)

Nomě se to stralo!!!

blbost

(dominik, 27. 9. 2013 14:08)

Není to pravda

marisok

(maja, 20. 9. 2013 14:19)

Mne sa uš obiavila bolo to hroni ja som ju vivolavala a strane vizera vipichnute oči to je hroni to je raj ale

marisok

(maja, 20. 9. 2013 14:16)

Vi tomu verite mna us zabila preto to pise moja mama a nie ja

Strašidelná vzpomínka

(Mary, 11. 9. 2013 17:26)

Já jsem to zkoušela, byla jsem s kámoškou v koupelně zhasly jsme všechna světla zapálili jsme svišku a 3x jsme řekli krvavá mary. Najednou se ukázala nějaká strašidelná postava za náma, hrozně jsme selekli,ale nic se nestalo. Ale když to kámoška zkoušela sama v koupelně, trvalo to asi 10 minut najednou zaječela a pak bylo ticho když jsem šloa za ní tak jsem ji našla na zemi mrtvou a byla hodně podobná krvavé mary pořezaný ret přesně tak jak jsme viděly její odraz. Kámoška mi moc chybí ,ale já zž to nikdy nezkoušela. Má celoživotní trauma, 2 měsíce jsem se léčila na psychiatrii, ale vzpomínky jsou vzpomínky ty nikdy ze sveho života navymažeš. VARUJI VÁS KRVAVÁ MARY OPRAVDU EXISTUJE.

Ve škole

(more, ja to tky skusil :DDD, 31. 10. 2012 17:40)

Mam taky dukaz, ... jednou ve škole sme sli s kamosema na zachody a zavreli sme dveře a zhasli svštla. Pak sme zapalili svíčku a řekli sme 3x ,,bloody mary!" Najednou se celý zrcadlo zčernalo a mi začali utikat.... Asi kolem 6h večer, protože chodim na Aikido si kamos sundal tryčko a byl tak poškrabanej že ani necvičil, ten druhý kámoš si zase při tréniningu zlomil nos a ja večer slyšel divné hlasy a vyděl různé stíny, ... ještě ten den večer nám vykradli bytovku, ve který bydlíme v Tálíně!!!! Není to vtip a neberte tuto pověst, jako srandu!!!!

Re: Ve škole

(natálie, 20. 8. 2013 11:06)

máš pravdu kámoška to skoušela cítila její chlad a zbláznila se a ten týden jí umřela kočka

:S

(Kevin, 2. 1. 2012 2:15)

Vy verite v krvavou mary

Re: :S

(mateskub, 3. 5. 2012 14:38)

Jasne jednou jse to vkusili a nasli jsme kamosku celou posktabanou a od krve takze věrim

Re: :S

(ruda, 3. 4. 2013 15:15)

TA TA KRVava mery faak egziss tujeeeeeeee
pomoc dohani me k silenstvi

Re: :S

(samo, 11. 6. 2013 12:45)

nie

Bloody Mary

(Louis Tomlinson, 6. 6. 2013 22:45)

Jen reknu ja slysel ze do zrcadla musis rict jeji jmeno 3x.A existuje oni asi ,50 pribehu. A rika se ze to,bylo kralovna 16.stoleti.Byla z kmene Tudorovcu.Tato kralovna vladla cele Angli a Irsku.Jednou cekala dite ale bud ho potratila nebo ho nekdo unesl.Potom se zblaznila a cele roky sedela u zrcadla a porad ory brecela. Ja asi verim tomuhle pribehu

Bloody Mary

(teezadurayová, 2. 6. 2013 12:09)

Je to dobré, ale měli byste toho napsat víc.