Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další info o Krvavé Mary

 Řekni "Bloody Mary!" třináctkrát před zrcadlem se zapálenou svíčkou, ale aby jinak okolo byla tma. Tím vyvoláš jejího pomstychtivého ducha.

 
Jdi do místnosti se zrcadlem a zhasni všechna světla. Koupelny se pro tohle zdají být perfektní, protože skoro každá má zrcadlo a v noci je tam obvykle tma, když jsou zhaslé světla a zavřené dveře. Zapal svíčku, podívej se do zrcadla, začni odříkávat "Bloody Mary". Musíš to pochopitelně udělat 13x. Pak byste měli vidět Krvavou Mary za vaším levým ramenem.
 
Dejte si ale pozor, údajně:
1) Zabíjí člověka, který ji vyvolal,
2) vyškrabává oči,
3) dohání lidi k šílenství
4) vtahuje lidi do zrcadla spolu s ní.
 
Tohle je stará legenda, už je tu stovky let. Folkloristka Janet Langlois tuhle legendu zveřejnila v roce 1978. Tehdy taky legenda oběhla celou USA a oblíbené noční rituály si oblíbili dívky i kluci. Nikdo nezná opravdový počátek legendy o Krvavé Mary. Je známá snad jako kdokoliv - od čarodějnice, která zabíjela kvůli kouzelnickým praktikám, až po současnou ženu, která umřela při autonehodě. To záleží na tom, ve které části země (USA) žijete. Znovu populární se stala díky filmu "Urban Legends" ("Městské legendy") z roku 1999.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

uvidime

(mateskub, 3. 5. 2012 14:43)

Budeme ji vivolavat tak uvidime

Krvavá mary

(Lucie, 3. 12. 2011 13:47)

Souhlasím mi kámoši to zkoušeli a druhý den sme je vůbec nenašli !

Re: Krvavá mary

(mateskub, 3. 5. 2012 14:40)

Ze to nebylo ve zpravach

Dukaz

(MKTBSN, 22. 2. 2012 9:36)

Jedneho dna sem išli spat do stanu na kraj lesa. Kamarat zobral zrkadlo 1 červenu sviecku bibliu a zapalovač bolo nas tam 6. 3 dievčata a 3 chlapci. A iba tak zo žartu sem išli vyvolat nejakkeho ducha začinali sme iba tak z lahka vyvolavali sme bízkych ktorý už neboli medzi nami. to už na nebavilo a tak som navrhla že ked už moj priatel doniesol to zrkadlo tak som povedala že podme vyvolavat krvavu Merry a oni o nej nič pomali nevedeli tak som im zacala hovorit jednu legendu o nej ich to vystrasilo ale aj zaujalo. Tak sem začali vivolavat ale este pred tim som podla povesti zobrala sol aby sa nic nestalo. Tak sem začali 13x a zrazu sa nam začalo velmi rýchlo otacat zrkadlo niečo sem tam však videli začala som to tom zrkadle hadzat sol zastalo a zrazu sa to na nas otočilo a rozbili sme to čo sme nemali robit a zahodili do lesa. A ja som si na 2 den zlomila nohu akurat to bolo o 10 metrov od toho zrkadla. drzali mna 4 dni v nemocnici bolo to tam strašne ale ked sem došli tak už sem mohla chodit ale s sadrou na nohe a barlami. tak sme ju išli vyvolat moju priatelovi sa pustila s nosu krv tak sme mu to zastavili a odvolali. ale ešte tu noc co som bola v nemocnici som počula tú písničku!! a odvtedy nam to prinasa smolo cheme ju vyvolat ešte raz a opítat sa preco nam prinasa smolu !

Re: Dukaz

(nic, 21. 3. 2012 12:29)

a gde budete vyvolavat tou krvavu marry a natoc to ako dokument

věřim

(Honzis998, 26. 9. 2011 13:53)

To samí mi řikaji kámoši a je to to samí co se tu píše už tomu věřim


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5