Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komenty i krvavé Mary které mě zaujali

 

 ja sem presne 12.00 vivolaval krvavou mary u zrcadla objevyla se zamnou ale nic semy nestalo mel sem asi velke stesty.

já jsem šla k zrcadlu a řekla jsem věřím v krvavou mary a v zrcadle bylo něco divnýhio byla to mary já nani věřím VĚŘTE SEMNOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

verte neverte ale stalo se mi to v koupelne doma v 00.03 a byla to hruza mela krvave oci no proste hruza nedoporucuji to nezkousejte ja jsem to udelal ta ze jsem 10 rekl krvava maři a zjevilo se mi to.

 

 

Tedy, řeknu Vám, prohlížet si tyhle komentáře a přitom poslouchat Bratrovu pomstu, to je fakt... Ale my jsme jednou vyvolávali duchy, myslela jsem, že o tom vím dost. Všechno dělaly kamarádky. Ale jednou jsem nejspíš jednoho vyfotila, pak jsem narazila na tohle... Takže raději mrtvé nepokoušet! Odteď už NIKDY nebudu vyvolávat duchy. - A duchové existují, a já je už raději nebudu rušit, pokud se mi sami neozvou. Krvavou Mary nechci vyvolávat, nechci mít všude krev a zrcadlo roztříštěné neznámou silou napadrť.

tedkom nedavno jsme se dohodli z kamoškami jestli by jsme vyvolavaly krvavou mary.Tak jsme ji vyvolavaly a nejednou sel namne mraz a kamosi otebe utekli a ja jsem na tom miste zustala a za pět minut utekla z mista sla jsem vedle kamaradky a drzela jsem se ji a tedkom jsem se podivala na jednu vec a odpadla jsem.a na druhy den jsem si nic nezpmnela .a jeto cista pracda

Naozaj existuje. Krvavá Marry naozaj existuje. Sme ju videli na vlastné oči ... málom sme sa posrali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikdy nesmíte vyvolávat různé duchy, a Krvavá Mary a Satan jsou ti hlavní z nich! No alespoň že jste se poučili a že se vám nic nestalo...
Ohledně Krvavé Mary se nikdy nepokoušejte o vyslovení "Krvavá Mary" nebo "Krvavá Máří", už vůbec ne třikrát a už vůbec, vůbec ne o půlnoci před zrcadlem, to se dostanete do pěkného maléru.

 

s klukama jsme vyvolavali satana . najednou, ve tmě se objevilo 6 čárek. byl jsem ve družině, oblíkal se, a chtěl jít domu . na zachodě se samy otevřely dveře . zapomněl jsem, že nemám boty . tak jsem šel pro boty . a vtom se to stalo : před očima se mi objevila krvavá mary , začlo tukání na parapet . a zajímavé je to , že se nám každému zdálo něco hnusného. PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM VĚŘTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!
 
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: zabitá kamarádka

(Někdo...Ne krvavá Mary, 8. 6. 2012 18:31)

Hahaha....Tak to ti nikdo neuvěří...Myslím, že na tom něco bude, ale už to je tak stará legenda, že se z toho stala taková babská povídačka na uspávání dětí...:D:D:D Ale hezký web...

Re: zabitá kamarádka

(anonimka, 15. 2. 2013 14:47)

Kolik ti je????Nechtel bys se mnou chodit.

Je to sračka

(Velyké Cykáně, 19. 6. 2012 9:27)

Krvavá meri je pýča a má vlchkou vagýnu, uš sem s ní šoustal dvakrát

Re: Je to sračka

(NiKDo, 3. 2. 2013 11:59)

To ti fakt věřím!!!!!Seš debil a píčus!!!!NKDO ti to nevěří!!!!!

Re: Je to sračka

(aneta, 12. 4. 2013 18:33)

ty kreténe zbláznil si se ?????????????????

neekzistuje

(hana, 28. 2. 2013 17:59)

podle mého je to jen výmysl já už jsem TO skoušel 3

krvava meri

(kavava meri , 6. 4. 2012 15:00)

o pol noci si pre vas pridem vhooooo

Re: krvava meri

(pepův ksicht, 7. 6. 2012 16:04)

si fakt vtipnej hahaha
mišleno ironicki

Re: Re: kr

(joe , 4. 12. 2012 17:45)

si srab

Re: krvava meri

(efgeth, 30. 7. 2012 18:03)

ok, budu tě čekat ;)

Re: krvava meri

(omg :DD, 9. 9. 2012 19:59)

Ty si taky dobrej debil. Nauč se psát a pak vyhrožuj ;)

Re: krvava meri

(anonim, 17. 1. 2013 16:32)

Ty si ze slovenska????????? :-\

krvava mery je srab

(joe , 4. 12. 2012 17:43)

hej krvava mery ty srabe ostřihamti ty tvoje nechty

Re: krvava mery je srab

(radim, 3. 1. 2013 20:03)

Hej borce kde bydlys a fak sem s tebou

neekzistuje

(kleo, 31. 12. 2012 9:06)

já jsem jednou bila u zrcadla o půlnoci a řekla jsem 3 krvavá mery a nic se nestalo..já na krvavou mery nevěřim!!!

...

(Tera, 27. 12. 2012 20:18)

Krvavá Marry, není něco jako je Satan, to je blbost, jelikož se paranormálním jevům věnuju už docela dlouho a mám v tom i praxi, tak mohu říci s jistotou že Marry není tak strašná jako Satan, krvavá Marry do vás ani nemůže vejít, nevím jak to mám říci, ale u tohohle jevu se ani nemůže říci to přesně je to za jev, buď je to temná síla, nebo je to jen zlý duch s velmi mocnou osobností, který když žil lidský život, tak měl docela drsný život, tím chci říci že možná by se dalo říci že něco měla spol. s magií, nebo s okultismem atd. když ještě žila ten lidský život. Protože upřímně řečeno, není možné aby bylo něco na stejné úrovni jako je Satan. A když ano, tak to ona určitě nebude. ;) Ale být vámi tak to fakt nevyvolávám, protože i přitom vyvolávání, se na vás toho nalepí více, i když o tom ani nevíte ( vlastní zkušenost ) , a pak je to docela hadrcore.

BLBOST !!!!!!!!!!!

(BLBOST !!!!!!!!!!!, 25. 7. 2012 16:22)

TO JSOU TOTÁLNÍ BLBOSTI !!!

Re: BLBOST !!!!!!!!!!!

(bára, 8. 12. 2012 9:38)

moje kamarátka to skusila a když sfoukla svíčku zmizela

málem jsem zemžrla

(adéla jančálková, 7. 11. 2012 8:46)

ahoj já jsem také vyvolávala Krvavou marry bylo to strašné o pulnoci s kamrády jsme hrály flašku a v tu chvíli nikdo zatukal, kamarádka katka se šla podívat ale nikdo tam nebyl pak se v okně oběvil hnusný ktvavý a starý obličej samotné krvavé mery něco mě chytlo za nohu a já jsem spadla z postele jela jsem do nemocnice a měla jsem na mále.

Krvavá mary

(Verte..Neverte! , 22. 8. 2012 17:59)

No ešte včera som sliedila po internete aj so sesternicou že ako sa vyvoláva krvavá mary.Našla som vela sposobov napr.(3x povedat jej meno pred zrkadlom) tak som ich okopírovala a vytlačila.Boli sme potom ešte vonku do pol 12 potom sme išli domov bolo 11:45 a ja som povedala že podme to skúsit vyvolat! Tak už bolo 11:58 a všetko bolo pripravené ny vyvolávanie už sme len čakali na polnoc.Nastala polnoc a ja som začala hovorit Blody mary,Blody mary,Blody mary.Najprv sa nič nedialo,a išli sme pozerat TV.Celý čas som mala divný pocit,že tam je niekto snami.Síce sme sa báli ale ajtak sme chceli aby sa niečo stalo!Išli sme teda spat,v spálni je taká postel že oproti nej je velká skrina a je pokritá zrkadlom.Zobudila som sa asi o 2 ráno a zdalo sa mi že bolo niečo v zrkadle tak som zobudila sesternicu a povedala jej to.Strašne sme sa báli boli sme totižto samé doma až do rána.Zaspali sme a ráno sme sa zobudili obidve so škrabancom na tvári.Verte či neverte je to pravda.Niekedy som nikdy neverila na tieto príbehy ale teraz ked sa mi to stalo tak verím!