Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komenty i krvavé Mary které mě zaujali

 

 ja sem presne 12.00 vivolaval krvavou mary u zrcadla objevyla se zamnou ale nic semy nestalo mel sem asi velke stesty.

já jsem šla k zrcadlu a řekla jsem věřím v krvavou mary a v zrcadle bylo něco divnýhio byla to mary já nani věřím VĚŘTE SEMNOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

verte neverte ale stalo se mi to v koupelne doma v 00.03 a byla to hruza mela krvave oci no proste hruza nedoporucuji to nezkousejte ja jsem to udelal ta ze jsem 10 rekl krvava maři a zjevilo se mi to.

 

 

Tedy, řeknu Vám, prohlížet si tyhle komentáře a přitom poslouchat Bratrovu pomstu, to je fakt... Ale my jsme jednou vyvolávali duchy, myslela jsem, že o tom vím dost. Všechno dělaly kamarádky. Ale jednou jsem nejspíš jednoho vyfotila, pak jsem narazila na tohle... Takže raději mrtvé nepokoušet! Odteď už NIKDY nebudu vyvolávat duchy. - A duchové existují, a já je už raději nebudu rušit, pokud se mi sami neozvou. Krvavou Mary nechci vyvolávat, nechci mít všude krev a zrcadlo roztříštěné neznámou silou napadrť.

tedkom nedavno jsme se dohodli z kamoškami jestli by jsme vyvolavaly krvavou mary.Tak jsme ji vyvolavaly a nejednou sel namne mraz a kamosi otebe utekli a ja jsem na tom miste zustala a za pět minut utekla z mista sla jsem vedle kamaradky a drzela jsem se ji a tedkom jsem se podivala na jednu vec a odpadla jsem.a na druhy den jsem si nic nezpmnela .a jeto cista pracda

Naozaj existuje. Krvavá Marry naozaj existuje. Sme ju videli na vlastné oči ... málom sme sa posrali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikdy nesmíte vyvolávat různé duchy, a Krvavá Mary a Satan jsou ti hlavní z nich! No alespoň že jste se poučili a že se vám nic nestalo...
Ohledně Krvavé Mary se nikdy nepokoušejte o vyslovení "Krvavá Mary" nebo "Krvavá Máří", už vůbec ne třikrát a už vůbec, vůbec ne o půlnoci před zrcadlem, to se dostanete do pěkného maléru.

 

s klukama jsme vyvolavali satana . najednou, ve tmě se objevilo 6 čárek. byl jsem ve družině, oblíkal se, a chtěl jít domu . na zachodě se samy otevřely dveře . zapomněl jsem, že nemám boty . tak jsem šel pro boty . a vtom se to stalo : před očima se mi objevila krvavá mary , začlo tukání na parapet . a zajímavé je to , že se nám každému zdálo něco hnusného. PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM VĚŘTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!
 
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krvavá Mary, duchové

(Zdena, 18. 8. 2012 9:20)

tento příběh je pravdivý a budu mít trauma až do smrti. Jednou na táboře sme se nudily a tak sme si řekli že vyvoláme Boženu Němcovou. Zavřeli sme dveře od chatky daly tam deku pak sme vzaly baterku a vyvolaly sme jí a protože hodně pršelo a zrovna přestávalo tak sme dořekli zaříkavadlo tak se dlouho nic nestalo a pak se to stalo strašně se rozpršelo spadla baterka a lekly sme se pak sme měly jít na sváču a zapoměly sme jí odvolat večer sme měli volno a já se začala strašně klepat a brečet sama od sebe no strašný tak sme šli za zdravotníkem a ten jí semnou odvolal a najednou to bylo všechno v pohodě pak asi za devět měsíců sem šla s kámošem k rxbníku a potkali sme jednoho korejce šli sme do vody a protože vtu dobu asi 3 dny před tim než sem tam šla pršelo a stoupala voda tak sem vlezla s kámošem do vody a byl strašnej proud a byl tam stupínek a já spadla bylo to v poho a šla sem trošku do zadu a tam mě chytil vír a já se nemohla dostat ven a pod vodou me navštívila podivná osoba a vypadala jako ten korejec a najednou sem zemřela pak sem se zase probudila na trávě a stál tam ten korejec vzala mě sanitka do nemocnice po 1 roce sme hráli schovku u jednoho kamaráda po tmě a já byla naproti zrcadlu a tam se zjevila krvavá mary a trošku prasklo zrcadlo a pak se samo rozsvítilo nevim co to má společnýho s Boženou Němcovou ale je to děsivý !!!!! VĚŘTE!/

BLBOST !!!!!!!!!!!

(BLBOST !!!!!!!!!!!, 25. 7. 2012 16:22)

TO JSOU TOTÁLNÍ BLBOSTI !!!

legenda

(wiky, 2. 7. 2012 13:17)

wiky , 2. 7. 2012 13:13)
je to nase legenda z pencic : zila jedna rodina ktera bydlela v nadhernem dome kdyz se tam nastehovaly tam holcicka byla krasna jako andlilek kdyz holka ktera sla ze schjodu upadla a zlomila si nohy i ruce pani chrastinova jeji maka mela zlomeny vas jeji manzel chrastina byl objesen v stalo se to dne 18.2.1978 v pencicch kazdej se toho domu boji a hodne tam strasi kdyz sem tam nastehovala jeste jedna rodina nasly tam tu druhou rodinu mrtvou take mamka mela zlomeny vas dcera zlomene nohy a manzel take objesen , tohle se zase stalo v 18.2.1999. stejny datum a stejny cas na hodinach 3:00 hodina zlich a svatych duchu .........., kazdy se toho domu boji kazdy do nej nevejde kazdy o nem mluvi i pise chodi se tam i divat lidi ale ze strachu a spatneho pocitu dou s tama pryc ani learitka to neproda vsichni ve vesnici rikaj ze z okna vidi v tom dome holku jak spadne z tech schodu tohle je pravda protoze je to ten dum kousek od amytiville domu kde zemrela rodina defeova a lutsovy odejy .....urcite to znate je na toto i horor 3:15 zemres

death

(krvava mery , 6. 6. 2012 20:10)

your death

krvava meri

(karolina btošova, 2. 5. 2012 10:45)

slisme na pudu a tam sme si hrali že sme duchove tak sne vivolali krvavou mery tak sme řekli at nam da znameni jestli je tak nam dala že nam spadla kitka a moje berle ktere sm manela rovne a potom spadli na zemtak sme utekli a odvolal sem to.

To tak

(Kačí, 7. 4. 2012 14:53)

Hele já nevim kolik je pravdy o těch vašich mrtvích kamarádech, ale podle mě jste si to všechno jen vsugerovali. Někde ste o tom četli a uvěřili ste tomu natolik že ste něco podobnýho viděli. Je to všechno jen bujná fantazie.........

Kravavá Mary

(xxx, 5. 2. 2012 12:17)

No jednousme se s pár kámoškama rozhodli že vyvoláme krvavou mary. Tak sme šly do koupelny kde sem křídou na zem namalovala pentagram a kolem něho sme daly síčky a sedly si dovnitř. o minutu později co sme myslely na krvavou mary sme začly odříkávat otče náš pozpátku za malinký okamžik se uprostřet objevila krvavá mary jedna kámoška to natáčela mezitím co sme se s krvavou mary bavily a najednou to natáčení začlo mary vadit a ona se naštvala a zmizela za pár dní sme se zbytkem kámošek viděli parte tý holky co to natáčela my si myslíme že ju zabila KRVAVÁ MARY!!!!!!!!!!

Re: Kravavá Mary

(pentagram, 26. 3. 2012 17:30)

pentagram je symbol římské bohyně Venuše

Nudáááá

(Sonnny, 8. 3. 2012 16:39)

Já si nemyslím že existuje-_-Je to výmisl

hůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

(krvavá mary , 29. 1. 2012 14:07)

hello!my name is bloody mary... ---->miror ------>bloody---->die<------!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: hůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

(laura, 7. 3. 2012 16:43)

neverim :-D

Existence?? HOVNO!!

(Rennky, 1. 3. 2012 19:43)

Kvavý Mary se vůbec nebojím, no taky kdo by se bál něčeho co vůbec NEEXISTUJE?? Její duch odpočívá v hrobě s tou mrtvolou a nebloudí po světě!! Pochopte že ona ,,možná údajně,, žila ale její duch spí s ní a abych vás uklidnila : její duch nevraždí!!!

hovno

(blazni, 21. 2. 2012 9:54)

to je obrovska debilovina vsichni smrdite

duch v tobě

(karolinka, 10. 12. 2011 13:24)

Jdnou když jsem byla ve družině tak jsi vždycky z holkama povídáme horory tak jsme si povídali. A najednou se na popsanem domečku ukázalo jmeno Eliška.Vysel na jmeně prst. Amoje kámošky dana a adelka a samozdřejmně i já jsme se hrozně lekly . Apak dana začala říkat totální nesmysli. Třeba zítra zemřeš ale neříkala to svím hlasem . tak jsme zjistili že v daně je DUCH .NEVJEříTE VěřTE.

niečo hrozneeeeeeeeeeee

(patka, 23. 10. 2011 11:38)

ja mám takí istí dátum ako mary ona má 18.2. a ja 19.2.

Re: niečo hrozneeeeeeeeeeee

(Mary, 9. 12. 2011 18:04)

ja sa volam mary a narodila som sa 18.2 takze mi o smole nehovor

Existuje

(Souhlas, 6. 12. 2011 18:53)

Jednou sme byli s kámoškou venku a měli sme coca colu..A kámošku napadlo že budeme vyvolávat duchy....A kámošku napadlo že by jsme mohli vyvolat krvavou mery.Já jsem souhlasila protože nikdy sem to nezkoušela...Tak sme řekli 3x krvavá mery..Najednou se za mnou objevila..!..Měla:bílé šaty celé od krve a krvavé oči..!..HRŮZZZAAA!!!!
Pak druhý den do školy jsme s kámoškou přišli do školi a obě dvě sme na ruce měli napsáno:To jste neměli dělat!!!..A od té doby duchy nevyvolávám

už také nič neskúšajte

(patka, 23. 10. 2011 11:35)

môže sa vam fakt niečo stať počula som že môže vás stiahnúť do zrkadla alebo viťahať oči či čoto byť vami by som to nerobila!!!

krvava meri

(tinka , 16. 10. 2011 14:59)

mov0001.swf

Krvavá Meri

(Honzis998, 26. 9. 2011 13:46)

Tak ten 3 komentář mě teda ujal protože kámoš kámoše dělal to sam s Meri a všudem mu tekla krev hrůza